محل تبلیغات شما

ترجمه مصاحبه از : گوگوشی

MOJEH / چاپ کشور کانادا : واقعا لذتبخش است دیدار با خواننده و هنرپیشه ی پیشرو واسطوره ای ایرانی؛ گوگوش. او از قبل ها تاکنون همواره شیک ترین لباس ها  با بهترین طراحی ها را برای اجراهای زنده و برای دوستدارانش پوشیده است که هم زیباست وهم خاص خود اوست.

*برای اینکه کارتان طبیعی جلوه کند حس شما در لحظه ی حالت گرفتن و داشتن استایل ، چگونه است ؟

هر وقت که من جلوی دوربین هستم ، احساسات درونی ام خودش را بطور طبیعی بروز می دهد. دوربین بهترین دوست من است.

*برای این استایل جلوی دوربین چه کار می کنید؟

با توجه به فرم کار، بعضی اوقات از شکل ها و استایل های متفاوتی استفاده می کنم. ضمن اینکه همیشه سعی کردم از گرفتن استایل های خاص و ثابت به لحاظ تکرارکار پرهیز کنم. 

*سبک و استایل روزانه خود را چگونه توصیف می کنید؟

استایل خاص و ویژه ای نیست. بیشتر از هر چیز ، ساده است و ناگهانی.

تغییر سبک و استایل شما در طی این سال های طولانی چگونه بوده است ؟

سبک و استایل من از گذشته تغییر کرده است.همچنین در هر دوره و زمان از فعالیتم سعی کردم تا هم  مطلع باشم و هم مُدها را ببینم و شکل کلی استایل ام غیر از سلائق شخصی با زمان هم همخوانی داشته باشد.

*در نوجوانی به سبک و استایل چه کسی علاقه مند بودید؟

آدری هیپبورن                  

( بازیگر مشهور و زیبای سینمای کلاسیک آمریکا)

*در دهه هفتاد میلادی که از لحاظ مد پوشاک دوره ی مهمی بود شما چه فرم شلوار را دوست داشتید؟

شلوار جین  دمپا غیرتنگ

* مارک های ادکلن مورد علاقه شما در آن دوران کدام ها بودند؟ الان کدام ها هستند؟

آنموقع coarge، آزارو و لئونارد و الان هم چنل،والنتینو و کاوالی را می پسندم.

( در مجموع گرم ، کلاسیک ، کمی شیرین)

*در مورد آرایش مو، فرم های طبیعی را بیشتر دوست دارید یا آرایش های با رنگهای  تند و غلیظ؟

ساده تر را بیشتر دوست دارم .

*برای رژیم زیبائی خود و مراقبت های آن گویا برنامه هایی در جهت تولید محصولات آرایشی و استفاده برای دیگران داشته اید؟

البته چند سالی است که خصوصا دقیق شده ام بر روی ویژگی های مشترک محصولات آرایشی متمایز و به کمک آزمایشگا ه های محصولات آرایشی ممتاز موجود در امریکا و پاریس که در زمینه ساخت فرآورده های آرایشی ویژگی برجسته ای دارند به تعاملاتی در جهت تولید محصولات آرایشی دست یافته ایم  که مقصد نهایی مان برای ن کشورهای مناطق خاورمیانه است. خط تولیدات این محصولات آرایشی تحت عنوان googoosh cosmetics  در حال اجراست و برنامه ریزی به منظور پاسخ به درخواست های متقاضیان دریافت آن از طریق سایت ویژه آن در حال انجام است.

*اسرار زیبائی پوست شما در ارتباط با این محصولاتی که گفتید و خودتان  که در آرایش های در کنسرت ها و زندگی روزمره تان از آن استفاده می کنید بطور کلی چه ویژگی هایی دارد؟

مراقبت و نگهداری از پوست بوسیله پاکیزه سازی آن. استراحت دادن به پوست ، بکار بردن محصولاتی که وظیفه ی جوان سازی  مجدد پوست را برعهده دارند.

*در حال حاضر آیا نی هستند که سبک های آرایشی و استایل نه دلخواهتان را داشته و مورد تحسین شما باشند؟

هال بری و گوئینت پالترو.  

( هال بری .دارنده ی عنوان یکی از 50 زن زیبای جهان و هفتمین زن ی سینمای هالیوود)

( گوئینت پالترو. برنده جایزه اسکار برای فیلم شکسپیر عاشق. هنرپیشه ی مدل)  

* از چه راهی برای اظهار شخصیت درونی تان بر روی استیج و کنسرت زنده استفاده می کنید؟تغییر چگونه است؟

یک علاقه مند محض برای شنوندگان و مخاطبانم می شوم در این ملاقات ها. این علاقه مندان و فن ها برایم منبع انرژی مثبت هستند که حس و انرژی شان در کیفیت حسی اجرای ترانه هایم خود را بروز می دهد. 

*در لباس هائی که در کنسرت ها می پوشید چه چیزی را جست و جو می کنید؟

زیبائی و راحتی آن را.

*شما چگونه استایل قدیمی خود بعنوان یک هنرپیشه را حفظ می کنید؟چه کوششی می کنید تا گوگوش خواننده موسیقی از گوگوش به عنوان یک زن از هم تفکیک داشته باشند؟

بدیهی است که گوگوش خواننده ،ااما می خواهد تا لباس هایش جذاب و زیبا  و مد گرا بوده و با شیوه های اجرای  صحنه و کنسرت هماهنگ باشد. البته واضح است که زندگی روزمره ی من تاثیرات خود را جدا خواهد گذاشت.چنانکه بطور کلی اتفاقات خوب و ناخوشایند روزمره زندگی من هر کدام اثرات بیرونی اش را خواهد داشت.

*گوگوش در طول این سال ها چقدر درونی و بیرونی تغییر کرده است؟

بیشتر با تجربه تر شده ام  و در مورد تصمیم گیری های مهم در زندگی ، با احتیاط تر.

*کدام گروه از شنوندگان خود در کنسرت ها را بیشتر دوست دارید؟

من نسبت به همه ی مخاطبان و شنوندگان در کنسرت هایم عشق دارم و آنها را گرامی می دارم در هر سن و ملیت و از هر شهر و کشور.احساس خوب تک تک آنها برایم دوست داشتنی است.

*چه چیزی الهامبخش شما برای  کارموسیقی تان است؟

تجربیات روزانه زندگی و همچنین احساسات درونی ام.

آیا کنسرتی داشته اید که برای همیشه در حافظه تان جای دارد؟

بله. اولین کنسرتم در کشور کانادا بعد از 20 سال سکوت.

*از اینکه بعنوان یک زن ایرانی این مقام قوی وعالی هنری را کسب کرده اید چه احساسی دارید ؟

احساس غرور و قدرت. 

*چه حسی به شما می دهد از اینکه اینطور دوستدار و فن های وفادار با شما رشد کرده اند ، بخصوص وقتی که می بینید آن ها از شما می خواهند که در انتهای برنامه به همراه ارکستر خود، باز بر روی صحنه بیائید؟

بسیار قدردانی و سپاسگزاری، عشق، علاقه و وفاداری نسبت به آنها دارم.

بگذار زنده بمانم

اعجاز عشق و بوسه/ نقد ویدئوهای آلبوم اعجاز گوگوش

گوگوش و سینه هایش

,های ,ها ,استایل ,، ,ی ,    ,و استایل ,محصولات آرایشی ,که در ,است که ,تولید محصولات آرایشی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

itonrare Carol's site مدیر اجرایی صنعت حمل و نقل ریلی اشعار نسرین حسینی James's life mankindthepa عکس و شعر بروزترینها احکام دختر و پسر دانلود رایگان قالب وردپرس و جوملا